fbpx

Rasa Vedrickienė

Dar vaikystėje svajojau tapti mokytoja. Visi mano žaidimai buvo susiję su mokykla: kasdien pildydavau savo įsivaizduojamų mokinių dienyną, vesdavau trimestrus, rašydavau diktantus su klaidomis, kad paskui galėčiau jas ištaisyti ir t.t. Įstojus į universitetą, dar kirbėjo noras pasinerti į pedagoginę veiklą, tačiau susidūriau su dideliu visuomenės ir artimos aplinkos spaudimu, kad tai nėra prestižinė profesija, kad dirbti mokytoju yra be galo sunku ir nepelninga. Vis tiek taip susiklostė, kad dirbau pedagoginį darbą! Tiesa, dirbau tik su suaugusiais. 

Dalyvauti programoje paskatino ir asmeninė patirtis. Mokykla nebuvo ta vieta, kurioje jaučiausi gerai. Vos porą mokytojų prisimenu su pagarba ir meile. Gerų mokytojų įtaka žmogui, jo gyvenimui, yra neįkainojama vertybė. Todėl jaučiu didelį norą apsaugoti nuo panašių patirčių bent mažytę dalį augančių žmonių.

Rasa yra flamenko šokių mokyklos vadovė ir mokytoja, nuo 2019 m. rudens ji studijuoja  profesinėse pedagogikos studijose Vytauto Didžiojo universitete.

  • Mokykla: Vilniaus „Atžalyno“ mokykla-darželis
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja
  • Išsilavinimas: Vokiečių filologija, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.