fbpx

Ramunė Žalimaitė

„Renkuosi mokyti!“ mokytoja norėjau tapti dėl to, kad mane žavi programos užsibrėžta misija, nukreipta ne tik į mokytojus ar mokinius, bet ir į pačios švietimo sistemos kaitą.

Aš manau, kad pats svarbiausias dalykas mokyklose, susiduriant su „sudėtingais“ vaikais ir siekiant padėti jiems mokytis, ir yra priežasčių aiškinimasis per nuolatinį stebėjimą, paprastą ir nuoširdų bendravimą, teigiamą paskatinimą, kuris itin dažnai pamirštamas – juk kur kas dažniau išgirstame, ką padarėme blogai, nei ką gero ir gražaus nuveikėme… Kažkodėl giliai viduje tikiu, kad „blogiems mokiniams“ įmanoma padėti virsti „gerais“, tik reikia daug kantrybės ir laiko, ir, svarbiausia, priversti save atsisakyti stereotipų, nes mintys ir jausmai niekaip negali būti stereotipizuojami.

Lietuvos edukologijos universitete Ramunė baigė lietuvių filologijos ir gestų kalbos studijas, įgijo mokytojo kvalifikaciją. Prieš prisijungdama prie programos, dirbo auklėtoja spec. poreikių turinčių vaikų darželyje. 

  • Mokykla: Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija
  • Dalykas: Lietuvių kalba

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.