fbpx

Ramunė Guogytė

Neabejotinai švietimas yra viena svarbiausių sričių, kurioje yra ugdoma ir formuoja mūsų visuomenė, tad labai noriu prisidėti prie empatiškesnės, sąmoningesnės, tolerantiškesnės visuomenės ugdymo. Nenoriu kritikuoti mūsų švietimo sistemos, o noriu asmeniškai būti jos pokyčio dalimi. Tikiu, kad jau ir šiuo metu metu ten vyksta nuostabių dalykų ir norisi, kad jų būtų dar daugiau.
Norėčiau kurti atvirus, lygiavertiškus, pagarbius santykius su mokiniais, mokytojais ir mokyklos administracija. Taip pat stengsiuosi, kad kalbėjimas su vaikais apie jausmus taptų mūsų kasdienybe, nes mes vis dar labai mažai skiriame dėmesio savo emocinei savijautai.

Ramūnė daugiau nei 10 metų dirbo komercijos, tiekimo ir logistikos srityse, turi daugiau nei 5 metų vadovavimo patirties, taip pat yra įgijusi Drabužių konstravimo, modeliavimo specialybę.

  • Mokykla: Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija
  • Dalykas: technologijos
  • Išsilavinimas: baigtos verslo vadybos administravimo bakalauro studijos, Vilniaus Gedimino technikos universitetas; baigtos kostiumo dizaino bakalauro studijos, Vilniaus kolegija

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.