fbpx

Rugpjūčio 4 d. baigėsi devintosios kartos „Renkuosi mokyti!“ mokytojų Vasaros mokykla, tradiciškai vykusi Sudeikiuose. Visą mėnesį naujoji karta drauge mokėsi, bendravo, geriau pažino vieni kitus ir rengėsi savo svarbiausiam startui rugsėjo 1 d.  

Įvadinis Vasaros mokyklos kursas „Pedagogikos – psichologijos pagrindai“ apėmė 220 val. intensyvaus mokymosi ir savarankiško darbo. Būsimieji mokytojai susipažino su raidos psichologija ir amžiaus tarpsnių ypatumais, patyčių prevencija, kompetencijų ugdymu grįstu mokymosi planavimu ir organizavimu, mokėsi klasės vadybos ir dalyko metodikos bei vertinimo ir įsivertinimo ugdymo procese. Vasaros mokyklos pabaigoje kiekvienas suplanavo ir pravedė pamoką bei gavo profesionalų grįžtamąjį ryšį.

Kaip ir kasmet, atsidėkojant svetingai programos dalyvius beveik dešimtmetį priimančiam Sudeikių miesteliui, buvo surengtas bendruomenės vakaras: miestelėnai pakviesti  į vainikų pynimo dirbtuves, gyvų šachmatų žaidimą, diskusiją apie meilę ir kitas veiklas. Sudeikių ir Utenos apskrities vaikams „Renkuosi mokyti!“ mokytojai surengė dienos vasaros stovyklą.

Vasaros mokykla prasidėjęs „Renkuosi mokyti!“ mokytojų mokymasis truks visą programą – t.y., 2 metus. Kiekvieną mėnesį visi dalyviai susirinks Vilniuje ir skirs vieną penktadienį bei šeštadienį pedagogikos ir lyderystės kompetencijų ugdymui. Be to, profesinę pagalbą jauniesiems mokytojams teiks paskirtas mentorius ir pedagoginis konsultantas.

Linkime visiems geros likusios vasaros ir įsimintinos mokslo metų pradžios!

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.