fbpx

Povilas Šklėrius

Per paskutinius dvejus metus, dirbdamas Vilniaus universitete, atradau anksčiau nepatirtą malonumą dirbti su įvairaus amžiaus moksleiviais. Kuo ilgiau tai dariau, tuo didesnį malonumą ir užsidegimą jaučiau su jais dirbdamas. Perduoti žinias ir patirtį kitiems žmonėms, man atrodo, viena prasmingiausių veiklų, kuria tik esu užsiėmęs gyvenime. Noriu prisidėti prie to, kad mokyklos suprastų medijų raštingumo naudą moksleiviams ir į šį dalyką būtų žiūrima rimtai – tai leistų užtikrinti, kad moksleiviai iš mokyklos išeitų turėdami bazines medijų raštingumo žinias, kurios bus naudingos jų gyvenime.

Povilas turi archyvaro patirties, taip pat vadovavo nekomercinei radijo stočiai, turi nemažą komunikacinės patirties bagažą – dirba Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto rinkodaros ir komunikacijos vadovu.

  • Mokykla: Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija
  • Dalykas: medijos, neformalusis ugdymas
  • Išsilavinimas: baigtos archyvistikos bakalauro ir leidybos magistrantūros studijos, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.