fbpx

Paulius Narušis

Studijų metu ne kartą rinkdavausi darbą su vaikais. Pastebėjau, kad su vaikais gebu atvirai kalbėtis daugeliu temų, taip pat ir tomis, kurios visuomenėje įprastai laikomos nepatogiomis. Žinau, kad vaikams svarbu būti išklausytiems ir suprastiems ir norėčiau, kad mokyklos aplinka skatintų artimą bendravimą ir tarpusavio supratimą. Tikiu, kad šiuolaikinėje mokykloje neužtenka perduoti žinias, bet reikia suteikti progą kuo daugiau patirti patiems. Įvairiausių mokslinių, socialinių ir asmeninių problemų sprendimas galėtų suformuoti vertybes ir įgūdžius, kurie būtų pritaikomi gyvenime. Čia matyčiau didelį savo kaip mokytojo-vedlio vaidmenį.

Paulius yra gydytojas magistras, Vilniaus universitete taip pat studijavo vadybą ir verslo administravimą. Dirbo vaikų stovyklose, su savanorystės projektais. 

  • Mokykla: Panevėžio „Vyturio” progimnazija
  • Dalykas: etika, žmogus ir gamta

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.