fbpx

Paulina Nešukaitytė

Aš labai tikiu vaikais ir kiekvieno jų sugebėjimu būti sėkmingu. Kiekvienas vaikas išsiskiria savo unikalumu, kuriame paslėpta jo gyvenimo sėkmė ir tikiu, kad mokytojas gali padėti jį atrasti ir įžiebti.  Švietimo sistemai Lietuvoje reikia jaunatviško gyvumo, kūrybiškumo, laisvumo ir labai tikiu, kad ši programa ir buvimas „Renkuosi mokyti!” mokytoja gali prie to prisidėti – kad mokyklos būtų talentų gamyklos, atliepiančios šiandienos aktualijas. Nenuobodžios nei vaikams, nei mokytojams.

Vilniaus dailės akademijoje Paulina baigė scenografijos bakalauro studijas, o Vytauto Didžiojo universitete – kūrybinių industrijų magistrantūrą. Paulina yra scenografė,  lėlių dailininkė, įvairių meno ir kultūros projektų, festivalių organizatorė ir projektų vadovė. 

  • Mokykla: Kalvarijos gimnazija
  • Dalykas: Neformaliojo švietimo organizatorė

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.