fbpx

Pirmąjį „O čia pažymiui šitas?“ tinklalaidės epizodą, tema „Motyvacija – dėl fikcijos?“, įkvėpė šmaikščiai skambantis, tačiau gilesnę prasmę slepiantis tinklalaidės pavadinimas, kurį labai norėjosi „apčiupinėti“ startuojant mūsų tinklalaidei. Pirmoje laidoje kalbasi „Renkuosi mokyti!“ programos vadovė Agnė Motiejūnė ir viena iš šios programos įkūrėjų dr. Eglė Pranckūnienė. Tai pokalbis apie visuotinių susitarimų įtaką mūsų motyvacijai, pažymių reikšmę mokymui bei mokymuisi. Sužinosite, kas yra skurdo pedagogika, „homo economicus“ švietime, išgirsite apie suomių požiūrį į nuostatų vertinimą ir daug daug kitų įdomių dalykų!

Kviečiame klausyti epizodą čia arba „Spotify“ platformoje.

„O čia pažymiui šitas?“ tinklalaidėje išgirsite pokalbius apie švietimą, ugdymą, patirtis mokyklose ir ne tik, apie vaikus, psichologiją, apie tyrimus čia ir svetur. Tinklalaidė skirta kiekvienam, kuriam rūpi mūsų švietimas, kuris nori suprasti jame veikiančius procesus, kuriam svarbu geriau pažinti mūsų vaikus ir kurti jų ateitį.

Šio podcast’o kūrėjai – „Renkuosi mokyti!“ bendruomenės nariai. Čia nėra nuolatinio vedėjo balso, tad turėsite progą susipažinti su daugybe šios bendruomenės narių. Mūsų tikslas – kuo plačiau atskleisti ir papasakoti, kas vyksta švietime, pradedant nuo asmeninės patirties ir baigiant tyrimais bei teorijomis, tad kalbinsime ne tik vieni kitus, bet ir psichologus, mokslininkus, švietimo ekspertus bei kitus savo sričių žinovus.

Labai norime padėkoti visai „Renkuosi mokyti!“ bendruomenei už tinklalaidės idėjos palaikymą, aktyvų įsitraukimą kuriant ir renkant pavadinimą bei logotipą! Ačiū Indrei Lebedytei-Mečionienei už pasiryžimą „įsukti“ procesą, Povilui Šklėriui už supažindinimą su technine dalimi ir apmokymus, Justinai Dirginčienei už gražų balsą ir kantrybę įrašant įžangą bei pabaigą. Ačiū visiems, kurie jau įrašė ar ruošiasi įrašyti epizodus! Visų tų žmonių vardus greitai išvysite ir išgirsite įdomius jų pokalbius mūsų tinklalaidėje „O čia pažymiui šitas?“. Nauji epizodai pasirodys kas dvi savaites „Spotify“ platformoje, tad jau galite žymėtis kalendoriuje ;).
Lauksime Jūsų nuomonių ir pasiūlymų. Taip pat, jeigu patiks tai, ką klausote, nepasikuklinkite pasidalinti su draugais.

Labai lauksime jūsų klausimų, nuomonių bei pasiūlymų. Rašykite mums: info@renkuosimokyti.lt.

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.