fbpx

Olga Mazniova

Programa „Renkuosi mokyti!“ mane pakerėjo savo kilnia misija. Vadinčiau ją ne programa, o mano gyvenimo stiliumi – orientuotis į vaiką, o ne į rezultatus.
Į mokyklą norėčiau atnešti grįžtamojo ryšio ir savirefleksijos svarbos pokytį. Manau, tik gilinantis į tai, ką ir kaip aš padariau, galima siekti progreso ir neatsidurti stagnacijos būsenoje. Tai naudinga ir asmenybės tobulėjimui, klasės tikslams, mokyklos bendruomenės komunikacijai, taip pat ir visai Lietuvos švietimo sistemai.

Olga profesinio mokymo centre dirbo vizualinės reklamos gamintojo profesijos mokytoja, taip pat turi ilgametės grafikos dizainerės patirties. Ji aktyviai dalyvauja visuomeninėse veiklose, užsiima jaunimo kūrybiškumo ugdymu, skatina savo kraštiečių verslumą.

  • Mokykla: Visagino Gerosios vilties progimnazija
  • Dalykas: dailė
  • Išsilavinimas: baigtos vizualiojo meno bakalauro ir magistrantūros studijos, Vilniaus dailės akademija

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.