fbpx

Neringa Šalugaitė

Dalyvauju „Renkuosi mokyti!“ programoje, nes noriu prisidėti prie pokyčių pasaulyje, o vienas iš pagrindinių būdų tai padaryti tinkamai – pradėti  pokyčius švietimo sistemoje. Tvariems pokyčiams reikia vieningų, energingų, į vieną tikslą orientuotų žmonių. „Renkuosi mokyti!“ būtent tuo ir pasižymi. Be to, tikiu programos idėjomis ir vertybėmis. Man nepaprastai artima mintis, kad vaikas mokykloje turi atskleisti savo potencialą ir mokytis su džiaugsmu.

Neringa jau turi nemažai darbo su vaikais patirties: ketverius metus ji savanoriavo ir padėjo mokytis vaikams iš „SOS vaikų kaimo“, dirbo „Lietuvos Atgajos“ stovyklos vadove, yra „Jaunimo linijos“ savanorė.  

  • Mokykla: Alytaus Likiškėlių progimnazija
  • Dalykas: istorija
  • Išsilavinimas: istorijos bakalauras, dalyko pedagogikos studijos, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.