fbpx

Naujųjų metų pradžioje esame linkę sau kelti naujus iššūkius: pradėti sportuoti, sveikiau maitintis, mesti rūkyti, pakeisti darbą. Psichologai teigia, kad nuo sausio 1 d. kažką keisti sau pažada net 80 proc. žmonių, deja, trečdalis jų savo planų atsisako jau sausio pabaigoje. Kodėl taip nutinka? Dažniausios yra šios 3 priežastys:

• Pažadėjote sau tai, ko iš jūsų tikisi kiti ar visuomene, o ne tai, ko norite pats
• Pažadas yra per daug abstraktus
• Neturite tikslaus plano, kaip sieksite pokyčių

Jei sau pažadėjote, kad šiais metais imsitės norimos veiklos, daugiau laiko skirsite savęs tobulinimui, ieškosite prasmingesnio darbo – apsvarstykite dalyvavimą programoje „Renkuosi mokyti!“, o mes užtikrinsime, kad jums pavyktų!

Kaip? Jei tikrai norite, kad jūsų pažadai virstų realiais rezultatais, užteks šių 6 žingsnių:

Išsikelkite tikslą, kuris per tam tikrą laiko tarpą yra pasiekiamas ir realus. Prisijungę prie „Renkuosi mokyti!“, dvejus metus dirbsite mokykloje ir drauge su visa bendruomene ir pokyčio komanda įgyvendinsite teigiamus pokyčius, kad kiekvienas vaikas patirtų mokymosi džiaugsmą ir sėkmę. Taip keisite ne tik savo, bet ir vaikų gyvenimus. Kiekvieną dieną.
Nuosekliai suplanuokite jo įgyvendinimą ir kaip įveiksite kirtinius momentus, kai norėsis viską mesti. Visais reikiamais mokymais, padėsiančiais sėkmingai dirbti mokykloje (dalyviai privalo būti įgiję aukštąjį išsilavinimą, tačiau pedagogo kvalifikacija nėra būtina), taip pat mokykla, kurioje dirbsite pasirūpina programa. Išgyventi sunkiausias abejonių akimirkas padės kartus su jumis šiuo keliu einanti „Renkuosi mokyti!“ bendruomenė.
Suskaidykite savo didįjį tikslą į mažesnius tarpinius tikslus. Programa turi aiškią struktūrą, kaip vyksta dalyvių mokymasis, kokių pokyčių mokyklose siekiama pirmais ir antraisiais metais. Visuomet žinosite, koks etapas įveiktas ir kas laukia ateityje.
Susiraskite, kas jus palaikys ir padės, siekiant tikslo. „Renkuosi mokyti!“ išskirtinumas – bendruomenė. Pokyčius pradedate ne vienas, o drauge su būriu žmonių, kurių vertybės, požiūris ir tikslai yra artimi jūsiškiams. Programos metu kartą per mėnesį visi susitiksite, toliau mokysitės, dalinsitės savo sėkmėmis ir sunkumais, ieškosite būdų, kaip juos įveikti. Profesinę pagalbą visada pasirengę suteikti jums paskirtas mokytojas mentorius ir pedagoginis konsultantas.
Sekite, kaip jums sekasi ir įvertinkite pažangą. Kiekvieno „Renkuosi mokyti!“ dalyvio darbą vertina mokiniai, kuriuos jis mokykloje moko. Iš mokinių apklausos sužinosite, kaip jums sekasi, o mes padėsime, kad kaskart rezultatai būtų vis geresni. Be to, reguliariai gausite grįžtamąjį ryšį iš savo mentoriaus ir konsultanto.
Įsitikinkite, ar suprantate, kodėl norite pokyčių ir ar nuoširdžiai jų trokštate. Atrankos metu, kuri susideda iš 4 etapų, turėsite galimybę pasitikrinti, ar mokykla, vaikai ir švietimas yra tinkama vieta jums, ar galėsite čia atskleisti visą savo potencialą. Atliekamas asmenybės testas taip pat padės geriau pažinti save ir įvertinti pokyčių kryptis.

Susidomėjote? Pirmas žingsnis į Naujųjų metų pokyčius – „Renkuosi mokyti!“ dalyvio atrankos anketa

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.