fbpx

Monika Petkevičienė

Programos vertybės, misija, vizija sutampa su mano asmeninėmis vertybėmis, požiūriu. Mane motyvuoja galimybė kartu su būriu bendraminčių mokytis, keisti ir keistis.

Tikiu, kad aiški vizija leis pasiekti rezultatų, kurie džiugins ne tik mane, bet ir bus naudingi įgyvendinant švietimo pokyčius mokykloje. Noriu būti švietimo sistemos pokyčio dalimi, noriu pažinti dabartinius vaikus, suprasti jų rūpesčius, būti šalia ir padėti siekti mokymosi tikslų. Manau, kad kiekvienas vaikas gali patirti mokymosi malonumą, o aš galiu būti vedle, padedančia atrasti mokymosi džiaugsmą. 

Monika yra profesionali psichologė, teikianti psichologines konsultacijas ir vedanti seminarus psichologinėmis temomis. 

  • Mokykla: Vilniaus Senvagės gimnazija
  • Dalykas: psichologė
  • Išsilavinimas: psichologijos bakalauras; vystymosi psichologijos magistras, Lietuvos edukologijos universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.