fbpx

Mokytojų istorijos: nuo mokinių roko grupės iki individualizuotų prancūzų kalbos pamokų

Mokytojų istorijos: nuo mokinių roko grupės iki individualizuotų prancūzų kalbos pamokų

Penktadienį, balandžio 28 d., Mokyklų tobulinimo centre pasidalinti mokyklose sukurtais pokyčiais susirinko „Renkuosi mokyti!“ programą baigiantys šeštosios kartos mokytojai. Ką gali jaunas mokytojas duoti mokyklai ir vaikams? Kokie pokyčiai yra įmanomi per ganėtinai trumpą laiką? Šie klausimai domino daugelį, susirinkusių išgirsti jaunųjų mokytojų pasakojimus. Kiekvienas iš jų pasidalino savo patirtimi: kaip suteikti daugiau balso vaikams mokyklose, individualizuoti prancūzų kalbos mokymąsi, kokia motyvacinė sistema paskatintų mokinius nevėluoti, atvykti padarius namų darbus ir nepamiršus mokymosi priemonių, kaip spręsti užimtumo ir kūrybinių veiklų trūkumą mažame miestelyje, kaip kelionės gali paskatinti pamilti savo kraštą ir geriau pažinti gimtąjį miestą ir daug kitų. Savo įgyvendintais pokyčiais pasidalino ir mokyklos, dalyvavusios „Erasmus plius“ projekte Profesinė pagalba mokytojui savoje mokykloje.

Renginio pabaigoje visi sutiko – kad pokyčiai vyktų, svarbu idėja, užsidegimas ir iniciatyva. Taip pat papasakotos istorijos parodė, kad pokyčiai nesibaigia klasėje, o jaunos asmenybės ugdymas turi išlikti svarbiausiu mokytojo prioritetu.

Taip pat svarbu geromis istorijomis dalintis – už tai dėkojame ir projektui „Vaikų žemė“, kuris mums padovanojo susitikimą su Bitės Vilimaitės apysakos „Daug vaikų“ herojais. O mes pažadame įdomiausiomis istorijomis pasidalinti plačiau.

Akimirkas iš renginio galite peržiūrėti čia

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.