fbpx

DĖMESIO: REGISTRACIJA Į RENGINĮ BAIGTA

Pasitikdami „Renkuosi mokyti!“ dešimtmetį, 2018 m. lapkričio 8 d. Vilniaus rotušėje organizuojame konferenciją Lietuvos švietimo bendruomenei „Mokytojo (ne)standartas“.

Kelių ir būdų, kaip pasiekti kiekvieno vaiko širdį ir protą, kad mokykloje jis patirtų mokymosi džiaugsmą ir sėkmę, yra daug ir įvairių.  Mes pasidalinsime savaisiais – 5 principais, kurie sudaro „Renkuosi mokyti!“ mokytojo standartą. Tai: vizijos turėjimas, bendradarbiavimas su kitais siekiant vizijos, palankios mokymuisi aplinkos kūrimas, strateginis planavimas ir efektyvus darbas, refleksija ir sprendimo priėmimas. Ieškodami, klysdami ir besimokydami jais vadovaujamės jau dešimt metų.

O koks Jūsų mokymo sėkmės (ne)standartas? Ateikite, padiskutuosime!

Konferencijos pranešėjai: Aušra Kurienė, „Paramos vaikams centro” vadovė, Julija Ladygienė, „Renkuosi mokyti!“ programos alumnė, lietuvių k. mokytoja, Vaidas Bacys, Šiaulių r. Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro vadovas, Solveiga Grudienė, psichologė, „Primum esse“ vadovė. Ypatinga viešnia – švietimo ekspertė Wendy Kopp (JAV), šiuo metu vadovaujanti tarptautinei organizacijai „Teach For All“, kuri jungia panašias programas 48 pasaulio šalyse.

Renginys yra atviras švietimo bendruomenei ir visiems, kam rūpi Lietuvos mokykla. Po konferencijos jos dalyviams išduosime pažymėjimus.

Renginio data: 2018 m. lapkričio  8 d.

Trukmė: 12 – 17 val.

Vieta – Vilniaus rotušė

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.