Mokytojo (ne)standartas

Mokytojo (ne)standartas

DĖMESIO: REGISTRACIJA Į RENGINĮ BAIGTA

Pasitikdami „Renkuosi mokyti!“ dešimtmetį, 2018 m. lapkričio 8 d. Vilniaus rotušėje organizuojame konferenciją Lietuvos švietimo bendruomenei „Mokytojo (ne)standartas“.

Kelių ir būdų, kaip pasiekti kiekvieno vaiko širdį ir protą, kad mokykloje jis patirtų mokymosi džiaugsmą ir sėkmę, yra daug ir įvairių.  Mes pasidalinsime savaisiais – 5 principais, kurie sudaro „Renkuosi mokyti!“ mokytojo standartą. Tai: vizijos turėjimas, bendradarbiavimas su kitais siekiant vizijos, palankios mokymuisi aplinkos kūrimas, strateginis planavimas ir efektyvus darbas, refleksija ir sprendimo priėmimas. Ieškodami, klysdami ir besimokydami jais vadovaujamės jau dešimt metų.

O koks Jūsų mokymo sėkmės (ne)standartas? Ateikite, padiskutuosime!

Konferencijos pranešėjai: Aušra Kurienė, „Paramos vaikams centro“ vadovė, Julija Ladygienė, „Renkuosi mokyti!“ programos alumnė, lietuvių k. mokytoja, Vaidas Bacys, Šiaulių r. Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro vadovas, Solveiga Grudienė, psichologė, „Primum esse“ vadovė. Ypatinga viešnia – švietimo ekspertė Wendy Kopp (JAV), šiuo metu vadovaujanti tarptautinei organizacijai „Teach For All“, kuri jungia panašias programas 48 pasaulio šalyse.

Renginys yra atviras švietimo bendruomenei ir visiems, kam rūpi Lietuvos mokykla. Po konferencijos jos dalyviams išduosime pažymėjimus.

Renginio data: 2018 m. lapkričio  8 d.

Trukmė: 12 – 17 val.

Vieta – Vilniaus rotušė

Projektą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai