fbpx

Vilniaus švietimo pažangos centras koordinuoja ir Vilniaus miesto savivaldybė finansuoja naują projektą „Sugrįžtu mokyti“. Šis projektas padės grįžti į mokyklą tiems, kuriems svarbus kiekvienas vaikas, kurie dega noru juos mokyti ir visuomet jautė pašaukimą dirbti mokykloje. Be galo džiugu, jog šis projektas bus įgyvendintas remiantis sėkminga VšĮ „Mokyklų tobulinimo centro“ ir jo programos „Renkuosi mokyti!“ patirtimi.

Projekto „Sugrįžtu mokyti“ dalyviams bus sudarytos sąlygos sustiprinti turimas pedagogines, psichologines bei dalykines kompetencijas. Dalyviai bus supažindinti su šiuolaikinės mokyklos gyvenimu, Vilniaus ir nacionalinės švietimo politikos prioritetais, ugdymo turinio ir proceso naujovėmis. Jie turės galimybę atnaujinti ugdymo psichologijos bei kitų ugdymo mokslų žinias, išmokti naudotis bent keliomis dalyko dėstymui  reikalingomis IT priemonėmis.

Šis projektas susideda iš keturių etapų:

  1. dalyvių pritraukimo ir atrankos (siekiama atrinkti orientuotus į vaiką mokytojus, pasiryžusius nuolat mokytis ir tobulėti)
  2. individualios profesinės pagalbos plano sudarymo (bus atsižvelgiama į kiekvieno mokytojo individualius poreikius)
  3. 5 dienų mokymo programos (ji skirta sustiprinti dalyvių pedagoginį, psichologinį bei dalykinį pasirengimą)
  4. individualaus konsultavimo bei profesinės pagalbos jau dirbant mokykloje

Didelis dėmesys bus skiriamas ir lengvesniam mokyklų bei sugrįžtančių mokytojų vienas kito atradimui – mokytojams bus pateiktas pedagogų ieškančių mokyklos sąrašas ir rekomendacijos, mokyklų vadovai bus informuoti apie šiame projekte rengiamus specialistus.

Projekto tikslas – 2020 / 2021 m. į Vilniaus miesto bendrojo ugdymo įstaigas palydėti iki 25 pasirengusių savarankiškai bei kūrybiškai dirbti mokytojų.

Projektas prasidės 2020 m. gegužę ir tęsis iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Jei susidomėjote ir norėtumėte apie šią iniciatyvą sužinoti daugiau, kviečiame registruotis į projekto pristatymą, kuris nuotoliniu būdu vyks 2020 m. gegužės 14 d. 14 val. Registracija vyksta iki gegužės 13 d. Užsiregistravusiems bus atsiųsta prisijungimo informacija.

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.