fbpx

Dalyvaujame švietimo inovacijų parodoje MOKYKLA 2017! Lapkričio 24 d. čia savo patirtimis dalysis trys programos „Renkuosi mokyti!“ alumnai. Jų istorijos visiškai skirtingos:

vienas mokytojas – „svajotojas“, įsitikinęs, kad mokytojo darbas nuostabus ir tikintis, jog viskas yra įmanoma;

kitas mokytojas – „realistas“, kuris susiduria ne vien su teigiamais mokytojo darbo aspektais;

trečiasis mokytojas – „darytojas“, kuris niekada nenuleidžia rankų ir taiko įvairius metodus, nukreiptus į aktyvų mokinių mokymąsi.

Galvojate apie mokytojo kelią? O galbūt kaip tik šiuo metu trūksta įkvėpimo? O gal pritrūkote naujų mokymo metodų? Ateikite ir išgirskite „Renkuosi mokyti!“ alumnų istorijas. Gal jose atpažinsite save?

Savo patirtis pristatys:
Julija Ladygienė, „Renkuosi mokyti!“ 5-oji karta
Vytautas Stanionis, „Renkuosi mokyti!“ 6-oji karta
Ramūnas Skaudžius, „Renkuosi mokyti!“ 1-oji karta

Data: lapkričio 24 d., penktadienis
Laikas: 11:00-12:30 val.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“. Laisvės pr. 5, Vilnius, Švietimo politikos erdvė (5.2 konferencijų salė)

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.