fbpx

Lapkričio 17 d. „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ kviečia į savo partnerių, Viešosios politikos ir vadybos instituto (Public Policy and Management Institute, PPMI) Europos Komisijai rengto tyrimo „Preparing Teachers for Diversity: The Role of Initial Teacher Education“ pristatymą ir interaktyvų užsiėmimą.

Dėl išaugusio mobilumo ir migracijos mastų klasėse daugėja mokinių iš skirtingų socioekonominių, kultūrinių ir kalbinių aplinkų, tačiau kaip rodo tyrimai, mokytojai vis dar nėra tinkamai pasirengę dirbti su tokia mokinių įvairove. Kaip pakeisti neigiamas nuostatas, mokytis iš skirtybių ir ugdyti mokytojų kompetencijas? Apie tai ir diskutuosime mūsų susitikimo metu.

Renginys vyks anglų kalba, tyrimą pristatyts PPMI tyrėjai Hanna Siarova ir Dalibor Sternadel.

Pagrindinė informacija:

Data: lapkričio 17 d., penktadienis

Trukmė: 16:00 – 17:30 val.

Vieta: Mokyklų tobulinimo centras, Vilniaus g. 39 (Vilniaus mokytojų namai)

Lauksime Jūsų renginyje, savo atvykimą patvirtinkite registracija

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.