fbpx

Milda Klimaitytė

Tikiu, kad mokymas yra ta veikla, kurioje jaučiuosi savimi ir kuriai turėčiau skirti savo laiką ir idėjas. Noriu ne tik mokyti prancūzų kalbos, bet ir dalintis patirtimis, mokyti ir mokytis tolerancijos, atvirumo, suteikti vaikams ne tik akademinių, bet ir socialinių žinių. Mokytojas prisideda prie vaiko asmenybės augimo ir savo pavyzdžiu daro jam didelę įtaką. Noriu būti to dalimi ir padėti vaikui augti saugioje, sveikoje ir motyvuojančioje aplinkoje.

Milda yra atlikusi praktiką mokykloje, prieš prisijungiant prie programos, dirbo klientų aptarnavimo srityje tarptautinėse kompanijose.

  • Mokykla: Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija
  • Dalykas: prancūzų k.
  • Išsilavinimas: prancūzų filologija, Vytauto Didžiojo universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.