fbpx

Martyna Jonušaitė

Mintis tapti mokytoja atėjo natūraliai – per patyrimą. Prieš trejus metus pradėjau aktyviai savanoriauti. Mokymų vedimas man teikia džiugesį. Po kiekvienų mokymų esu pasikrovusi energijos ir nenustoju apie tai kalbėti, o išvažiavusi su vaikais į stovyklą, neriu stačia galva į tą pasaulį, kuriame ne tik galiu būti vaikams draugė, mama, griežta vadovė, negriežta vadovė, ramybė, energija ir daugybė kitų rolių, bet ir pati galiu daug išmokti ir augti kartu su jais.

Martyna Vilniaus Gedimino technikos universitete baigė inžinerinės architektūros bakalauro studijas. Aktyviai savanoriauja: teikė emocinę paramą telefonu „Jaunimo linijoje“, o šiuo metu pati yra naujų savanorių mokytoja.  „CISV Lietuva“ organizacijoje, kuri rengia tarptautines vaikų ir jaunimo stovyklas, rengia savanorių-vadovų mokymų programą bei veda mokymus, dirba su vaikais stovyklose. 

  • Mokykla: Vilniaus Filaretų pradinė mokykla
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.