fbpx

Marija Šnipaitė

Marija Šnipaitė

Marija Šnipaitė

Vaikai – plastiškiausia, organiškiausia visuomenės dalis, prie kurios prisišliejant gali formuoti būsimus pokyčius. Tai man rūpi. O kartu ir kelia smalsumą, kaip perkonstruoti savas mintis ir patirtis, kad galėčiau jomis pasinaudojant to palaipsniui siekti. Įkvėpti pokyčiams, ryžtingiems veiksmams ar tiesiog dažnesniam šypsniui gali daug kas: knyga, filmo herojus, atsitiktinė situacija. Vis tik įkvepiantis mokytojas – vienas stipriausių veiksnių jauno žmogaus gyvenime, galinčių inspiruoti postūmius į priekį, suteikti aiškumo, pasitikėjimo. Visos įkvepiančios patirtys ilgainiui sudaro saugančių, pozityviai nuteikiančių prisiminimų archyvą.

  • Mokykla: Vilniaus Žemynos progimnazija
  • Dalykas: Technologijos

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.