fbpx

Marija Giliova-Urbietė

Mane visuomet traukė pedagoginė veikla ir darbas su vaikais. Noriu dalintis turima patirtimi bei vertybėmis. Manau, kad „Renkuosi mokyti!“ yra puiki galimybė pradėti formuoti kiek kitokį požiūrį į mokymąsi. Pirmiausia, per savęs pažinimą, patiriant kūrybos džiaugsmą ir patį procesą, kuris leidžia atrasti vidinius resursus, reikalingus siekiant užsibrėžtų tikslų ir visapusiškai augti asmenybei. 

Pastebiu pasikartojančias tendencijas: nemeilė sau, prasti tarpusavio santykiai, pasitikėjimo stoka, abejingumas, nemokėjimas tinkamai reikšti savo jausmus ir kt. Tikiu transformacijos galia, sutelkus visų dėmesį ir veikiant mažais žingsneliais. Lygiai taip pat kaip maža ugnelė gali įžiebti tikrą ugnį. Didžiausi perversmai įvyksta mažuose pokyčiuose ir kasdieniuose pasirinkimuose. 

Marija turi daugiau kaip 3 metų konsultavimo, mokymų vedimo patirtį, taikant meno raiškos priemones ir inovatyvius ugdymo bei kūrybinius metodus. Pagrindinės temos : kūrybiškumas ir saviraiška, komunikacija ir bendradarbiavimas, savęs pažinimas per kūrybą, jausmų pasaulis, emocijų valdymas ir kt.

  • Mokykla: Panevėžio r. Velžio gimnazija
  • Dalykas: klasių kuratorė
  • Išsilavinimas: dailės bakalauras, Šiaulių universitetas; kūrybinių industrijų magistro laipsnis, Vytauto Didžiojo universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.