fbpx

Mantas Pastolis

Įkvėptas nuostabių mokytojų pavyzdžių nusprendžiau, kad noriu pasidalinti savo patirtimi ir entuziazmu. Man pradėjo kilti mintys viena po kitos, kaip būtų galima mokyti fizikos, kiek visokių įdomių eksperimentų kartu su vaikais atlikti! Šios minties vedamas, prisijungiau prie „Renkuosi mokyti!“ programos.

Jau prisijungęs prie programos supratau labai svarbų dalyką: keliauju į Lentvarį ne mokyti fizikos, o mokyti vaikus fizikos. Nėra taip svarbu, ar vaikai iš tiesų mokės fiziką. Puikių fizikų reikia Lietuvai, tačiau dar labiau Lietuvai reikia kūrybiškų, kritiškai mąstančių, smalsių ir savarankiškų asmenybių. Su šia mintimi ir keliauju į mokyklą.

Prieš prisijungiant prie „Renkuosi mokyti!“ Mantui teko šiek tiek pasiblaškyti po pasaulį. Jis mokėsi fizikos ir chemijos Izraelyje ir Didžiojoje Britanijoje, atliko praktikas laboratorijose Kembridže, Čikagoje ir Bostone.

  • Mokykla: Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija
  • Dalykas: fizika
  • Išsilavinimas: baigtos fizikos ir neorganinės chemijos bakalauro studijos, University College London

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.