fbpx

Linas Tranas

Tikiu, kad švietimas yra be galo svarbi dalis tiek laisvo individo, tiek demokratinės visuomenės formavimesi ir gyvenime. Studijavau ir gyvenau Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Danijoje. Studijos buvo įdomiausios, labiausiai įkvepiančios ir turtinančios ten, kur grįžtamasis ryšys, dialogas tarp studento ir dėstytojo buvo atviriausias ir stipriausias, kur mokymasis buvo bendruomeniškiausias (ne įdomios paskaitos, o įdomios diskusijos). Kadangi toks mokyma(si)s yra ir „Renkuosi mokyti!“ siekiamybė, dalyvavimas programoje atrodo veik idealus pasirinkimas prisidėti prie kūrimo to pasaulio, kuriame norėčiau gyventi.

  • Mokykla: Raseinių Šaltinio progimnazija
  • Dalykas: Etika

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.