fbpx

Lina Daugintytė

Paraišką dalyvauti „Renkuosi mokyti!“ atrankoje užpildžiau dėl trijų priežasčių: noriu, galiu ir reikia.

Daug sykių esam kalbėję su bendraminčiais, kad mokyklose trūksta  pamokų paaugliams apie… gyvenimą – meilę, santykius, savęs pažinimą, emocijas, savireguliaciją, streso valdymą, motyvaciją, konfliktinių situacijų valdymą. Noriu tai pakeisti. Noriu dalintis tuo, ką žinau. Noriu kelti klausimus ir nebūtinai į juos atsakyti, užtektų jau vien pradėti apie tai mąstyti.

Lina studijavo psichologiją Mykolo Romerio universitete, nuotoliniu būdu baigė taikomosios elgesio analizės kursus (ABA therapy). Dirbo ABA terapeute su autistais vaikais, padėdama formuoti reikalingiausius vaikų įgūdžius ir mažindama probleminį elgesį. 

  • Mokykla: Klaipėdos Ąžuolyno gimnazija
  • Dalykas: klasių kuratorė

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.