fbpx

Leonidas Žiriakovas

Jau seniai galvojau apie darbą su vaikais. Kai pamačiau internete „Renkuosi mokyti!“ kvietimą į informacinį susitikimą, norėjau tiesiog sužinoti daugiau. Po susitikimo supratau, kad labai noriu tapti šios programos dalimi.

Mokykloje noriu įkvėpti vaikus kūrybai. Padaryti mokyklos aplinką žmogiškesnę.

Leonidas dirbo dailės istorijos dėstytoju. Taip pat jis užsiima fotografija ir savanoriauja „Jaunimo linijoje“, kurioje teikia emocinę paramą ir moko būsimus savanorius.

  • Mokykla: Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija
  • Dalykas: neformalusis ugdymas, fotografija
  • Išsilavinimas: įgyta TV ir kino operatoriaus specialybė, Lietuvos muzikos ir teatro akademija; baigtos fotografijos ir medijos meno magistro studijos, Vilniaus dailės akademija

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.