fbpx

Laurynas Kudijanovas

Pasirinkimą save realizuoti „Renkuosi mokyti!“ programoje nulėmė noras atgaivinti istorijos žinias, kurios mano galva yra šiek tiek mūsų visų užmirštos. Kadangi mokykla yra ta vieta, kur atsiranda susidomėjimas, savęs supratimas, norėčiau parodyti istorijos žavesį, svarbą ir naudą moksleiviams. Man taip pat svarbus mokytojo ir mokinio ryšys mokykloje, kuris, man atrodo, dažnai būna formalus arba neišgrynintas. Norėtųsi, kad tiek mokytojas galėtų su moksleiviais diskutuoti, tobulėti kartu, tiek moksleiviams mokytojas būtų ne tik padedantis ugdytis, tobulėti ir ieškoti savęs, bet ir draugas, pašnekovas, palaikytojas, klausytojas ir padedantis įgyvendinti bendras idėjas.

Laurynas daugiau kaip 2 metus dirbo turizmo sektoriuje – organizavo keliones, dirbo gidu, kelionių vadovu Lietuvoje ir užsienyje.

  • Mokykla: Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija
  • Dalykas: istorija
  • Išsilavinimas: baigtos kultūros istorijos ir antropologijos bakalauro studijos bei istorijos magistrantūros studijos, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.