fbpx

Laura Pranckevičiūtė

Vertybiniai žmogaus gyvenimo pamatai jau nuo mažų dienų yra formuojami aplinkos, o būtent mokykla, kurioje vaikas praleidžia didžiąją dalį savo vaikystės, tampa viena stipriausiai įtaką žmogaus tobulėjimui darančių vietų. Kiekvieno vaiko augimas ir jo pažintis su pasauliu kuria jų pačių ir mūsų visų rytojų. Noriu tapti tos formuojančios aplinkos dalimi bei prisidėti keičiant požiūrį į mokyklą, mokymo metodus ar „status quo“. Norisi, kad vaikai patirtų buvimo mokykloje džiaugsmą, norėtų augti, suprasti, padėti, pažinti bei kurti aplink save pozityvią, kupiną gėrio aplinką. Tikiu, jog tokios vaikų emocijos stipriai prisidėtų prie teigiamo pokyčio mokykloje.

Laura dirbo komercinių projektų vadove nekilnojamojo turto įmonėje, taip pat 4 metus dirbo vaikų stovykloje.

  • Mokykla: Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja
  • Išsilavinimas: baigtos ekonomikos bakalauro studijos, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.