fbpx

Laura Kvecė

Tikiu, kad daugiau išgirstų ir suprastų vaikų reiškia didesnę viltį pasauliui ir mūsų ateičiai. Lietuvos švietimas susiduria su problemomis, nespėja atliepti šiuolaikinių vaikų poreikių. Yra puikių mokyklų ir daug puikių mokytojų, bet bendravimo „išalkusių“ mokinių taip pat yra labai daug. Atrodo, kartais jiems reikėtų tik turėti su kuo pasikalbėti. Mokytojai labai svarbūs žmonės, jie gali būti herojai arba priešai. Visi prisimena bent kelis savo mokytojus ir kiekvieno jų bendravimo ypatumus, elgesį. Todėl geras ir įkvėpiantis pavyzdys gali tapti reikšmingu vaiko gyvenime. Man būtų be galo įdomu pažinti jaunas asmenybes, bendrauti, išklausyti ir paguosti, pasistengti suprasti jiems svarbius dalykus, skatinti domėtis ir ieškoti, kas suteikia jiems laimės.

Laura Šiaulių universitete įgijo Audiovizualinio meno bakalauro laipsnį, dirbo laisvai samdoma fotografe ir grafikos dizainere, dalyvavo grupinėse parodose, sukūrė socialinį fotoprojektą PILKA. 

  • Mokykla: Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija
  • Dalykas: Medijų dalykas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.