fbpx

Kartu su ISM vadybos ir ekonomikos universitetu kviečiame mokytojus, būsimus ir esamus švietimo įstaigų vadovus, norinčius stiprinti savo lyderystės kompetencijas, tobulinti kvalifikaciją švietimo vadybos srityje ir siekti magistro diplomo, dalyvauti Švietimo Lyderystės informaciniame renginyje.

Info dienos metu sužinosite daugiau apie programą, išgirsite dalyvių atsiliepimus, galėsite užduoti jums rūpimus klausimus.

Programa:

  1. Kokia lyderystė šiandien aktualiausia švietimo įstaigos vadovui?
    Prof. Dr. Modestas Gelbūda, ISM profesorius
  2. Kaip galima tokiu lyderiu tapti, kokias kompetencijas išsiugdyti?
    Margarita Pilkienė, ISM Švietimo Lyderystės programos vadovė
  3. ISM Švietimo lyderystės programa kaip pokyčių katalizatorius.
    Savo atsiliepimais dalysis programos alumnai: Viktorija Vitkauskienė, Vilniaus „Pelėdos“ pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir Eglė Melnikė, Nacionalinė švietimo agentūra. Švietimo politikos analizės ir tyrimų skyriaus vedėjo pavaduotoja. ISM Alumnė

Registracija:  https://www.ism.lt/sl-info-diena/

Renginys vyks online, zoom platformoje.

Renginio data – 2021 m. balandžio 21 d.

Renginio laikas – 16:00 val.

Renginio trukmė – 1 val.

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.