fbpx

Artėjant tarptautinei mokytojų dienai, grįžta edukacinė iniciatyva „Traukiniu į pamoką!“ Į interaktyvias pamokas traukiniuose kviečia „Renkuosi mokyti!“ ir  „Lietuvos geležinkeliai”. Speciali dovana visiems mokytojams – išvyka į Švenčionėliuose įsikūrusią kūrybinę „Miško uosto“ bendruomenę. Palaikanti bendruomenė svarbi kiekvienam, o ypač mokytojui. Kviečiame drauge pajusti šią bendrystę ir pasisemti idėjų, kaip ją kurti.

Idėjomis dalinasi „Renkuosi mokyti!“, o į Švenčionėlius veža „Lietuvos geležinkeliai“.  Jums tereikia užsiregistruoti ir pasiimti pietų užkandžių bendram stalui. Vietų skaičius ribotas, laukiame 20 mokytojų. Registruokitės čia: https://forms.gle/2MKu4LsbKAVFjc8N6

Išvykos planas:

7:30 val. susitinkame Vilniaus geležinkelio stotyje (tikslią vietą nurodysime užsiregistravusiems)

7:40 val. išvykstame. Kelionės metu susipažinsime, išmoksime komandos formavimo pratimų

9:02 val. atvykstame į Švenčionėlius:

– keliaujame į „Miško uostą“, susipažinimas, veiklų pristatymas

– arbata ir bendri pietūs

– pasivaikščiojimas po apylinkes su kūrybinėmis užduotimis

– grįžtame į „Miško uostą“, pristatome atliktas užduotis

– bendrystės ritualo kūrimas

13:11 val. traukinys į Vilnių (atvykstame 14:27 val.)

Kviečiame registruotis išvykai!

 

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.