fbpx

Kristina Šukelytė

Kodėl „Renkuosi mokyti!“? Nes jaučiu didelį norą dirbti mokykloje. Apie programą buvau daug girdėjusi ir pasitikiu ja. Labai džiaugiuosi, kad mane atrinko! Vasaros mokykloje kasdien patyriau atradimo džiaugsmą ir didžiulę dovaną būti bendruomenėje jaunų, kūrybingų ir tikinčių mokytojo darbu žmonių.

Svajoju, kad mokykla būtų ta vieta, kur vaikas eina ne atlikti prievolę, susirinkti įvertinimus, bet pasinaudoti galimybe. Galimybe domėtis, sužinoti, drąsiai užduoti klausimus, kartu ieškoti atsakymų, atrasti, patirti sėkmę, draugauti, būti savimi ir suvokti, kad jis yra įdomus ir vertingas. Džiaugiuosi, kad šio pokyčio sieksiu su pačiais jauniausiais.

Kristina turi 12 metų patirtį dirbant teisinį darbą prekių ženklų apsaugos srityje, vėliau jį pasuko į nevyriausybinį sektorių, kur dirbo koordinatore nacionalinėje nevyriausybinėje organizacijoje „Litdea“.

  • Mokykla: Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja
  • Išsilavinimas: baigtos teisės bakalauro ir magistrantūros studijos, Mykolo Romerio universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.