fbpx

Kristina Rimkuvienė

Mano, kaip architektės, darbas – kurti ateitį. Viskas prasideda nuo vizijos, eskizo ir palaipsniui virsta darniu, patvariu, estetišku, logišku statiniu. Mokykla kuria mūsų visų ateitį – pradėdama nuo vizijos, išugdo didžiausias ambicijas, užaugina pamatus ir sienas, atveria langus. Būti šio kūrybinio proceso dalimi man yra didelė dovana.

Kristina daugiau nei 10 metų dirbo architekte, taip pat įkūrė modernaus dizaino dovanų parduotuvę, kurioje vėliau ir dirbo. Metus Šveicarijoje savanoriavo pradinėje mokykloje, kur susipažino su mokytojos darbu.

  • Mokykla: Vilniaus Radvilų gimnazija
  • Dalykas: dailė
  • Išsilavinimas: baigtos architektūros bakalauro ir magistrantūros studijos, Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.