fbpx

Kristina Lileikienė

Pajutau, kad laikas kelti sparnus ten, kur širdis jaučia, kad turiu būti… Mane įkvėpė „Renkuosi mokyti!“ idėjos. Jos puikiai koreliavo su mano pačios vertybėmis, tad tikrai pamačiau save čia. „Renkuosi mokyti!“ man suteikė galimybę būti naudingai bei atrasti savo vietą po saule, nes juk tokią turime visi. Noriu tikėti, kad „Renkuosi mokyti“ ir yra mano toji vieta, kuri palydės į viltingą ugdymo procesą ir vaikų geresnio rytojaus kūrimą. 

Svarbiausias mano siekis, kad kiekvienas vaikas žinotų, jog yra vertingas, turi savo stiprybes, jo nuomonė ir jausmai be galo svarbūs bei imtų savimi pasitikėti. Noriu uždegti vaikų akis, įpūsti ugnies į jų širdis, pakedenti kiekvieno iš jų turimus nuostabius, unikalius, nepakartojamus ir ypatingus sparnus. Kiekvienas vaikas yra vertas tikėti, jog jis yra vertingas ir svarbus. Jei man bent kiek pavyks įgyvendinti šią savo vidinę misiją, žinosiu, kad gyvenimą gyvenu su didžiule prasme. 

Kristina augina du vaikus ir jau ieškojo savęs įvairiuose darbuose. Išbandžiusi mokytojo padėjėjos darbą suprato, kad turi būti tarp vaikų ir pagaliau yra savo vietoje.

  • Mokykla: Klaipėdos Vyturio progimnazija
  • Dalykas: anglų kalba
  • Išsilavinimas: anglų filologijos bakalauras, Klaipėdos universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.