fbpx

Kornelija Čepytė

Studijuojant socialinę antropologiją, nuolat tenka gilintis ir permąstyti opiausias visuomenės problemas: struktūrinę nelygybę, įvairias diskriminacijos formas, žmonių poveikį planetai ir t.t. Vienas iš sprendimų būdų,  kuris kartais atrodo kaip vienintelė galimybė kažką šiame pasaulyje pakeisti, yra kokybiškas, demokratiškas ir visiems vienodai prieinamas švietimas. Deja, šiandien Lietuvoje matome didelį nenorą iš esmės pertvarkyti švietimo sistemą, kad ji tikrai taptų daugumos Lietuvos socialinių problemų sprendimo būdu ateityje. Programa „Renkuosi mokyti!“ man atrodo kaip alternatyva, kuri leistų prisidėti prie švietimo sistemos transformavimo per savo pačios indelį. 

Mąstydama, kaip savo išsilavinimą ir patirtį pritaikyti prasmingai, vienintelis atsakymas, kuris galiausiai atėjo į galvą, buvo mokyti. Manau, atėjo laikas pabandyti tai padaryti.

Kornelija kartu su bendraminčiais įkūrė taikomosios antropologijos asociaciją „Anthropos“, savanoriavo mokydama vaikus Ukrainoje, buvo „Maisto banko“, „Kino pavasario“ savanorė. 

  • Mokykla: Klaipėdos „Varpo“ gimnazija
  • Dalykas: klasių kuratorė, pilietiškumo mokytoja
  • Išsilavinimas: komunikacijos bakalauras, Vilniaus Gedimino technikos universitetas; socialinės antropologijos magistras, Vytauto Didžiojo universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.