fbpx

Pirmieji kandidatai į „Renkuosi mokyti!“ programą jau įveikė du atrankos etapus ir yra kviečiami atvykti į grupines užduotis. Iš viso, prieš tapdamas programos mokytoju, kandidatas turi įveikti net keturis atrankos etapus.

Pirmiausia, dalyviai turi užpildyti anketą www.renkuosimokyti.lt , kurioje nurodo savo išsilavinimą ir darbinę patirtį. Antrojoje išplėstinėje anketoje didesnis dėmesys tenka kūrybiškumo, nuostatų ir lyderystės įvertinimui. Vėliau dalyviai kviečiame į grupines užduotis – darbas mokykloje yra daug bendradarbiavimo reikalaujanti veikla, tad norime pasižiūrėti, kaip būsimi programos dalyviai bendrauja su kitais, ar sugeba kartu ieškoti bendrų sprendimų, dėl jų susitarti, bet tuo pačiu ir pagarbiai atstovauti savo nuomonei. Tą pačią dieną dalyviai dar turi atlikti kelis asmenybinius testus bei vieni kitiems pravesti septynių minučių parodomąją pamoką. Atrankos metu mums svarbu pamatyti kandidatų gebėjimą būti mokymosi proceso lyderiu, pagarbų santykį su besimokančiaisiais ir aukštus lūkesčius jų atžvilgiu, gebėjimą reflektuoti savo veiklą, mokytis iš savo paties praktikos. Tai sudėtingiausias atrankos etapas, po kurio atkrenta daugiausia kandidatų. Likusiuosius kviečiame individualiam pokalbiui ir priimame galutinį sprendimą.

Programos atrankos procesas remiasi tarptautine patirtimi ir rekomendacijomis ir yra pasiteisinęs per ilgametę programos „Renkuosi mokyti!“ veiklą. Kandidatus atrenkame bendradarbiaudami su ilgamečiais programos partneriais verslo konsultacijų ir atrankos kompanija PRIMUM ESSE.

Užpildyti kandidato anketą www.renkuosimokyti.lt vis dar galite spėti – atranka vyksta iki vasario 5 d. Jei norite apie programą sužinoti daugiau, rezervuokite laiką asmeninei konsultacijai gruodžio 19 d.

Iki susitikimo atrankose ir, tikimės, programoje!

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.