fbpx

Kamilė Tautkevičiūtė

Tikiu, kad šis projektas suteikia galimybę augti. Esu įgijusi dailės pedagogikos bakalaurą, tad su mintimi mokytojauti gyvenu gana ilgai. Man įdomu dirbti su jaunomis asmenybėmis, sužadinti jų smalsumą, uždegti noru kurti, domėtis… Noriu sulaužyti netinkamai susiformavusį stereotipą apie dailę ir įrodyti visuomenei, jog menai nėra ta pamoka, į kurią derėtų numoti ranka. 

Didžiulė laimė dirbti įdomų, kūrybingą darbą ir turėti galimybę daryti teigiamą įtaką ir keisti pasaulį.

Kamilė yra atlikusi praktiką mokykloje, dirbo auklėtoja, savanoriavo vaikų stovykloje, turi patirties bendraujant su mokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikais. 

  • Mokykla: Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija
  • Dalykas: dailė
  • Išsilavinimas: meno pedagogika, dailės bakalauras; pedagogo kvalifikacija, Lietuvos edukologijos universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.