fbpx

Kamilė Pudžemytė

Programos mokytoja noriu tapti, kad galėčiau prisidėti prie mokyklos, apie kokią svajoju pati, kūrimo. Mano svajonių mokykla – tai moderni mokykla, kurioje tiek mokiniai, tiek suaugusieji jaučiasi saugūs, kur mokiniams suteikiamos galimybės atskleisti savo stipriąsias puses ir į kurią gera grįžti kiekvieną rytą. Antras svarbus modernios mokyklos aspektas – saugumas. Tiek akademiniai, tiek asmeniniai laimėjimai geriausiai pasiekiami iššūkius keliančioje, bet saugioje aplinkoje. Vaikams ir jaunuoliams svarbu turėti saugų uostą, kur jie galėtų būti išklausyti ir suprasti. Tikiuosi kada nors tuo uostu tapti. Labai norėčiau prisidėti prie jauno žmogaus formavimo – tokio, kuris eitų per gyvenimą, žinodamas savo stirpiąsias puses, pasitikintis savimi, ir gebantis užmegzti ryšį su kitais.

Kamilė Didžiosios Britanijos Šefildo universitete baigė kinų kalbos ir verslo vadybos bakalauro studijas, grįžusi į Lietuvą dirbo su socialinio ir emocinio ugdymo projektais. 

  • Mokykla: VGTU inžinerijos licėjus
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja, kinų k.

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.