fbpx

Į svajones kilkime kartu!

Direktorė: Lina Viršilienė

„Renkuosi mokyti!” mokytoja: Justina Marija Danilevičienė, anglų k.

Daugiau: www.dobkevicius.kaunas.lm.lt

POKYČIO PROJEKTAS: Reflektyvus mokymas(-is) vaiko sėkmei

Progimnazijoje organizuojamo pokyčio tikslas – sukurti įsivertinimo modelį, veikiantį dėl kiekvieno vaiko asmeninio tobulėjimo.   Viso pokyčio metu numatoma atrasti ir susitarti dėl vaiko individualios pažangos fiksavimo įrankių, vertinimo ir įsivertinimo būdų. Šiais tikslais siekiama pagerinti mokinių mokymosi pasiekimus,  nes vaikas pats gebės išsikelti mokymosi tikslus, sekti savo mokymosi procesą ir įsivertinti savo pažangą. Pokyčiu siekiama vaikus skatinti mąstyti kritiškai, įgalinti mokytis ir prisiimti atsakomybę už tai.

 

 

Pagrindinės veiklos:

  1. Mokymai mokytojams
  2. Mokytojų susirinkimas kartą per mėnesį „Reflektyvaus mokymosi metodų taikymas“
  3. Išvykstamoji konsultacija į Šiaulių „Salduvės“ progimnaziją – gerų patirčių stebėjimas ir aptarimas
  4. „Atvirų durų pamokos“ kolega- kolegai ryšio stiprinimas

Pokyčio poveikis mokiniams ir mokyklos bendruomenei

Pokyčio metu įgyvendinti tikslai leis kiekvienam vaikui prisidėti prie jo paties ugdymo proceso, numatant tikslus, išsikeliant uždavinius ir prisiimant atsakomybę juos įgyvendinant. Šios patirtys augins vaiką atsakingu ir kritiškai mąstančiu bendruomenės nariu. Nauji metodai ir dėmesys vaikui neliks nepastebėtas tėvų. Mokytojams – tai vienas bendras mokinių pažangos stebėjimo metodas, kurio vystymas ir įdiegimas mokymo procese pareikalaus bendradarbiavimo ir kolegialaus ryšio stiprinimo.

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.