fbpx

Jūratė Sikorskienė

„Renkuosi mokyti, nes tikiu mokytojo darbo prasme. Tikiu, kad nuo kiekvieno mokytojo priklauso, kad geros mokyklos vizija taptų gyvu pavyzdžiu. Noriu būti tarp tų, kurie kuria šį pokytį. Kita vertus, mokytojo specialybė suteikia išskirtines sąlygas prisiliesti prie vaiko pasaulio, į visa pažvelgti vaiko akimis, mokytis kartu su juo ir iš jo. Tai – nesibaigiantis kūrybinis procesas, kuris mane traukia.”

Linkėdama sau ryžto susidūrus su sunkumais bei nuolatinio noro eiti pirmyn, Jūratė rugsėjį pasitiks vaikus savo lietuvių kalbos pamokose.

 

Mokykla: Vilniaus Petro Vileišio progimnazija

Dalykas: lietuvių kalba ir literatūra

Išsilavinimas: lietuvių ir skandinavų filologijos bakalauras bei skandinavų filologijos magistras, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.