fbpx

Julija Vadeikytė

Jau kurį laiką Julija dirba mados dizaino srityje, organizuoja ir veda meninio pobūdžio renginius Meno Studijoje, Rumšiškėse. Į „Renkuosi mokyti!“ ji atėjo norėdama prisidėti prie teigiamo švietimo pokyčio mokyklose. Julija tiki, kad mokymas ir mokymasis gali būti kūrybiškas ir smagus.

Sau ir kitiems Julija linki „Kantrybės, ištvermės ir drąsos pasitikėti savo jėgomis. Kliautis savo nuojauta ir prisiminti, kad esu gebanti ir norinti vykdyti teigiamus pokyčius švietime, bei nuolat, kad ir lėtai, tačiau užtikrinai, judėti to tikslo link.“

 

Mokykla: Vilniaus Pavilnio progimnazija

Dalykas: dailė

Išsilavinimas: mados dizaino bakalauras ir magistras, Vilniaus Dailės Akademija

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.