fbpx

Jonas Reklaitis

Noriu perduoti savo įvairialypę patirtį. Baigiu savo „darbinę“ karjerą, bet dar noriu būti naudingas šaliai. Noriu dalyvauti naujame iššūkyje sutvarkyti Lietuvos švietimo sistemą.

Siekčiau tokio rezultato – bet kuriam klasės mokiniui iškelti tokias užduotis, kurias jis sugebėtų įveikti (ir gautų už tai ir įvertinimą, ir pasitenkinimą).

Savo asmeniniu pavyzdžiu noriu parodyti, jog švietimas yra labai svarbi tautos savimonės dalis ir kad jį reikia tobulinti.

Prieš „Renkuosi mokyti!“ Jonas keliasdešimt metų dirbo valstybės tarnyboje.

  • Mokykla: Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija
  • Dalykas: chemija
  • Išsilavinimas: baigtos chemijos bakalauro ir magistrantūros studijos, Vilniaus universitetas, įgytas gamtos mokslų daktaro laipsnis

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.