fbpx

Jana Lavrenova

Į švietimą mane veda širdis, jaučiu, kad pradedu naują ir artimą man kelią. Man įdomu su vaikais: klausytis, kalbėtis, kartu pastebėti, kartu aptarti, padrasinti, pagirti, kartu džiaugtis pasiekimais. Vaikui labai svarbus suaugusio žmogaus dėmesys ir, manau, kad visomis prasmėmis aš galėčiau jį suteikti. O draugiško ryšio ir pasitikėjimo jausmo sukūrimas – vienas iš malonių atlygių, kurį gali patirti mokytojas.
Man mokytojo profesija yra „duodanti“ ir tuos žmones, kuriems pagal savo prigimtį reikia daugiau duoti negu imti, tai daro laimingais. Todėl esu labai dėkinga likimui, kad turiu galimybę dalyvauti „Renkuosi mokyti!“ programoje ir būti mokytoja.

Jana daugiau kaip 10 metų dirbo tarptautinėse finansų srities įmonėse, taip pat yra sertifikuota kūdikių masažo instruktorė.

  • Mokykla: Vilniaus Levo Karsavino mokykla
  • Dalykas: priešmokyklinio ugdymo mokytoja (rusų k.)
  • Išsilavinimas: baigtos finansų ekonomikos bakalauro studijos, Mykolo Romerio universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.