fbpx

Irina Delgiado

Irina Delgiado

Irina Delgiado

Man labai patinka mintis, kad ateities vaikas yra daugiakultūris ir daugiakalbis. Labai noriu skatinti toleranciją, pilietinį sąmoningumą, bendruomeniškumą ir prisidėti sprendžiant vaikų iš skirtingų etninių ir socialinių grupių segregacijos problemas.

Būdama studente, su vaikais atlikau praktiką vasaros stovykloje. Iš pradžių labai jaudinausi, abejojau ar pavyks susitvarkyti su paskirta užduotimi. Galų gale viskas pasirodė ne taip blogai kaip maniau, o mano vadovas, labai patyręs mokytojas psichologas, man labai padėjo ir vasaros pabaigoje pasakė: „Tau reikia dirbti mokykloje, greitai randi ryšį su vaikais“. Lietuvoje nuėjau ilgą adaptacijos kelią. Kai pajutau, kad man lengviau su kalba ir bendromis kultūros normomis, nusprendžiau išbandyti save toje srityje – pedagogikoje. Nusprendžiau pradėti nuo įstojimo į universitetą, siekdama pagerinti savo kalbos įgūdžius ir prisiminti, ką reiškia žodis „mokytis“. Tai buvo kosminis sprendimas, tada mano gyvenimas skrido kaip raketa. Apie „Renkuosi mokyti!“ programą sužinojau iš draugo, netikėjau, kad bus įmanoma išlaikyti tokią sunkią atranką, bet nusprendžiau pabandyti. Prisimenu, kad mane labai įkvėpė programos vertybės ir noras pakeisti pasaulį, pakeisti sistemą ir dirbti su vaikais, ir dėl jų.

Irina į Lietuvą atvyko iš Rusijos. Prieš prisijungdama prie programos dirbo dizainere elektroninės komercijos, reklamos, mados ir žaidimų srityse.

  • Mokykla: Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla
  • Dalykas: rusų kalba
  • Išsilavinimas: baigtos kultūrologijos bakalauro studijos, Riazanės valstybinis universitetas; socialinio darbo magistro studijos, Mykolo Romerio universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

Draugai ir rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.