fbpx

Irena Šostak

Programa „Renkuosi mokyti!“ mane sužavėjo savo idėja ir tikslais. Be to, nuo vaikystės svajojau būti mokytoja ir prireikė nueiti įvairiaspalvį gyvenimo kelią, kad grįžčiau prie savo vidinio vaiko svajonės. „Renkuosi mokyti!“ pasirinkau, nes čia daug tarptautinės patirties, žinių, psichologinis palaikymas ir puiki komanda, kuri taiko žinias pedagoginėje praktikoje, moko lyderystės. Tikiu, kad visa tai dėl geresnės Lietuvos ateities, o mane tai labiausiai motyvuoja.

Irena daugiau kaip 13 metų dirbo tarptautinėje verslo konsultacijas teikiančioje įmonėje, čia ji užėmė vyriausios administratorės pareigos, taip pat buvo atsakinga už įmonės vykdomus socialinę atsakomybės projektus.

  • Mokykla: Vilniaus Pavilnio progimnazija
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja
  • Išsilavinimas: baigtos buities kultūros ir dailės pedagogikos studijos, Lietuvos edukologijos universitetas; baigtos socialinių mokslų magistrantūros studijos, Lietuvos edukologijos universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.