fbpx

Inga Šviesaitė

Mano manymu, didžiausias žmogaus priešas yra baimė. Baimė suklysti, baimė būti savimi, baimė būti atstumtam, nemylimam, nepriimtam. Net tamsos baimė yra baisu.
Ir būti mokytoja mane baugina. Artėjantis rugsėjis man lyg už kelių savaičių prasidėsiantis mūšis, kuriame stosiu į kovą su savo baimėmis. Bandau iš galvos nepaleisti Don Chuano žodžių, kad geriausiai gyventi taip, kaip gyvena karys – graužtis ir svarstyti prieš ką nors nuspręsdama, tačiau jei jau apsisprendžiau, turiu nebesikankinti ir sau galvos nesukti, nes manęs jau lauks milijonas kitų sprendimų.
Stodama į akistatą su savo demonais, į mūšio lauką kviesiu ir savo būsimus jaunuosius kolegas – tikiuosi suburti tikrų kovotojų būrį, kurie bus galingesni už savo ir kitų baimes ir žinos, kad jų pasaulyje viskas, net ir beprotiškiausi dalykai yra įmanomi!

  • Mokykla: Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija
  • Dalykas: Teatras

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.