fbpx

Ineta Stanevičiūtė

Aš tikiu, kad nėra geresnio mokytojo nei tas, kuris pasitiki savimi ir  myli savo darbą.

Į šią programą atkreipiau dėmesį, nes ji suteikia tai, ko reikia tokiai asmenybei kaip aš. Dažnai žmonėms reikia šiek tiek pagalbos: nukreipti tinkama linkme ir atskleisti alternatyvas. Ateiti dirbti į mokyklą be jokios patirties yra iššūkis pačiai sau. Baimė ir stresas, kuris kartais vis atsiranda,  vargina ir gali sustabdyti norą judėti pirmyn. Todėl noriu gauti kiek įmanoma daugiau patirties, noriu, kad man atsiskleistų įvairios mokymo pozicijos. Tikiu, kad bendravimas su kitais mokytojais, žmonėmis, kurie nori tapti mokytojais, sustiprins mane, kad jokios baimės manęs nesustabdytų, jokios abejonės savimi nesulaikytų nuo noro tapti puikia mokytoja.

Ineta yra baigusi Kultūros istorijos ir antropologijos bakalauro studijas Vilniaus universitete. 

  • Mokykla: Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija
  • Dalykas: Istorija, pilietiškumo pagrindai

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.