fbpx

Indrė Giedraitytė

Mano svajonė – kad kiekvienas vaikas jaustųsi išklausytas ir suprastas, svarbus ir reikalingas. Dabarties vaikai sudarys ateities visuomenę, kuri bus priversta susidurti su dideliais iššūkiais (tokiais, kaip klimato kaita), todėl man svarbu, kad iš mokyklos jie išeitų pasitikintys savimi ir kitais, drąsūs ir orientuoti veikti bendruomenės labui.

Jau kurį laiką jaučiausi išsisėmusi ir įstrigusi, trūko judesio ir prasmės jausmo. Labai troškau permainų ir galvodama kur sukti, pamačiau „Renkuosi mokyti!“ reklamą. Nusprendžiau pamėginti ir jau po grupinės atrankos etapo supratau, kad čia sutiksiu daug motyvuotų idealistų, su kuriais taip smagu bendrauti. O kai gavau atsakymą, kad esu atrinkta, supratau esanti teisingame kelyje, nes atėjo ir prasmės jausmas.

 

Prieš prisijungdama prie programos Indrė dirbo informacinių technologijų įmonėje.

  • Mokykla: Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija
  • Dalykas: matematika, technologijos
  • Išsilavinimas: baigtos matematikos ir matematikos taikymų bakalauro studijos, matematikos magistro studijos, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

Pagrindiniai rėmėjai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.