fbpx

Ina Zinkevičienė

Pastaraisiais metais teko stebėti nemažai vaikų ir norom nenorom dažnai kildavo klausimai, kodėl vaikai nenori eiti į mokyklą, kur dingsta tų smalsių akių spindėjimas, kuris pasitinka mokytojus pirmoje klasėje, kodėl mokyklose vis dar nesvetimos patyčios ar socialinė atskirtis, kaip išsaugoti norą pažinti, domėtis, tyrinėti pasaulį. Ir kažkaip tų pamąstymų metu atradau „Renkuosi mokyti!“, kurios vizija tokia artima sielai, kad negalėjau nesudalyvauti. Ir štai aš čia.  Pokyčiai bet kurioje srityje prasideda nuo vieno mažo žingsnio, nuo vieno žmogaus.

 

Ina turi teisinį išsilavinimą ir keletą metų dirbo teisinį darbą. Vėliau įkūrė verslą ir sėkmingai jį vystė kartu derindama jį su mamos pareigomis.

  • Mokykla: Vilniaus Senvagės gimnazija
  • Dalykas: pradinių klasių mokytoja
  • Išsilavinimas: baigtos teisės bakalauro ir magistro studijos, Mykolo Romerio universitetas

Programą įgyvendina

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.