fbpx

Ignas Stanislavičius

Mano tikslas – padėti suprasti ir pajausti mokymosi džiaugsmą kiekvienam mokiniui. Tikiu, kad kiekviena auganti karta tampa vis supratingesnė ne tik savo, bet ir aplinkinių bei aplinkos atžvilgiu. Noriu prisidėti prie mokinių pasaulėžiūros formavimo ir skatinti ne tik domėtis, bet ir aktyviai veikti. Nusprendžiau dalyvauti „Renkuosi mokyti!“ programoje, nes čia renkasi motyvuoti ir atsidavę žmonės. Tokia aplinka yra puiki tobulėti tiek profesiškai, tiek asmeniškai.

Ignas įgijo patirties atlikdamas veterinarijos praktiką gyvūnų klinikose, nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute, yra LSMU mokslinės draugijos narys.

  • Mokykla: Kauno J. Grušo meno gimnazija
  • Dalykas: biologija
  • Išsilavinimas: baigtos veterinarinės medicinos magistrantūros studijos, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.