fbpx

Ieva Sungailienė

Būdama moksleive metus mokiausi Danijoje, kur biologijos pamokos sužavėjo ir įkvėpė mane toliau gilinti savo žinias gamtos mokslų srityje. Taip aš atsidūriau molekulinės biologijos bakalauro studijose. Labai tikiuosi, kad būdama mokytoja aš taip pat sugebėsiu įkvėpti jaunus žmones, suteiksiu jiems mokymosi džiaugsmą ir prisidėsiu prie jų gebėjimo ugdyti savo sąmoningumą. Manau, kad „Renkuosi mokyti!“ ir mano vertybės sutampa, ir ši programa padės man tvirtesne koja žengti pirmuosius žingsnius mokytojos keliu.

Ieva dirbo optike-konsultante, turi darbo praktikos mokykloje, taip pat savanoriavo organizacijoje „Youth for understanding“, o šiuo metu yra mama.

  • Mokykla: Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla
  • Dalykas: biologija, chemija, gamta ir žmogus
  • Išsilavinimas: baigtos molekulinės biologijos bakalauro studijos, Vilniaus universitetas

Programą įgyvendina

Pagrindinis partneris

Priklausome tarptautiniam tinklui

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.